Okul – Veli İletişimi

Fransız eğitim modeli içinde yer almak isteyen tüm çocukların
iyi bir dil eğitiminin yanısıra Fransız kültürünü de edinmeleri sağlanır.

Bütün yaş grubumuzdaki çocuklar için okul-veli iletişimi günlük iletişim defterleri vasıtasıyla sağlanır. Hafta içerisinde okulumuzla ilgili önemli hatırlatmalar ve duyuruları İletmek istediğiniz bir konu olduğunda mail atmanız yeterlidir.

Bu sayede, öğretmenlerimiz gün içerisinde ders saatleri dışında müsait olduğu bir zamanda sizlerle iletişime geçebilmektedir.

Sene içerisinde öğrencilerimizin gelişimleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamak amacıyla Fransızca ve sınıf öğretmenlerinin ortak hazırladığı “Değerlendirme Kitapçığı”nı (Livret d’Evaluation) sizlere göndermekteyiz.

ders-saatleri-title

Okulumuzun tüm birimleri ve personeli 08:00 – 18:00 saatleri arasında görev yapmaktadır. Dersler sınıf öğretmenleri ile birlikte 9:00 da başlar 16:00 da sona erer. Etütlerimiz saat 17:30’e kadar sürmektedir. İsteyen öğrencilerimiz bu saate kadar okulumuzda kalmaya devam edebilirler.

yemek-ve-beslenme-title

Beslenme konusu çok duyarlı olduğumuz konuların başında gelmektedir. Menülerimiz diyetisyenimiz tarafından dengeli olarak hazırlanır. Yemek ve Beslenme olarak aylık olarak yayınlanan mönülerimiz okulumuzun kendi mutfağında, tamamen doğal, sağlıklı, taze ürünlerle ve günlük olarak hazırlanır.

Öğünlerimiz;

  • Kahvaltı
  • Öğle Yemeği
  • İkindi Kahvaltısı

Mönü komisyon tarafından aylık olarak belirlenir. Aylık mönü takibini web sitemizden yapabilirsiniz.