EKİBİMİZ

Marie-Rose

Marie-Rose KORO

Fransızca Bölüm Müdürü
Marie-Rose La Petite Ecole’de Fransız aileler ile ilgilenmekte ,Fransız Dernekleri ile ilişkileri yürütmektedir. Uzun yıllar Fransa ve Avrupa’da çalıştıktan sonra Türkiye’ye yerleşmiş ve 12 yıldır Türkiye’de yaşamaktadır. Dil bilimi ve NLP konularında çalışmalar yapmış ve uzmanlaşmıştır.
Marie-Luce

Marie-Luce BALKAN

Pedagojik Danışman
Marie-Luce tüm çalışma hayatını Fransız eğitim sistemi içinde geçirmiştir. Uzun yıllar Fransa’da anaokulları ve ilkokullarda öğretmen ve sorumlu olarak çalıştıktan sonra, eşinin Türk olması nedeni ile Türkiye’ye yerleşmiştir. La Petite Ecole’de pedagojik müdür olarak görev almaktadır.
Kudret-Demirel

Kudret DEMİREL-KOÇ

Kurucu Müdür
Kudret, La Petite Ecole’un kurucu müdürüdür. Uzun yıllar birçok uluslar arası firmada çalıştıktan sonra Fransa’nın Strasbourg şehrinde yaşamıştır. Türkiye’ye döndükten sonra La Petite Ecole’un kuruluşunda yer almıştır.

İrma SURENYAN (GENCOYAN)

Yönetim Asistanı
İrma, İstanbul Pierre Loti Fransız Lisesi’nin eski öğrencilerindendir. Muhasebe bölümünden mezun olmuştur. Çok küçük yaştan itibaren Frankofon olup, büyük bir motivasyonla çocuklar ile çalışmaktadır.

ÖĞRETMENLER

Marie-Rose

Lara Claire FEROUZ

Grande Section
Lara, Paris Sorbonne’da hukuk ve edebiyat üzerine üniversiteyi tamamlamıştır. Fransa’da doğmuş ve tüm eğitimini Paris’te tamamladıktan sonra, Türkiye’ye yerleşmiştir. Türkiye’yi çok iyi tanımaktadır ve bu nedenle, uzun süre burada kalmaya karar vermiştir. Şu anda FLE (Yabancılara Fransızca Öğretilmesi) bölümünü tamamlamaktadır.

Şeniz KURU

Moyenne Section
Şeniz, Fransa’nın doğusunda doğup büyümüştür. 2018 yazında Türkiye’ye yerleşmeye karar vermiştir. Küçük yaş grubu eğitmeni olarak Fransa’dan mezun olmuştur, Fransa’da küçük yaş grubu çocuklarla ciddi bir deneyimi olmuş ve birçok farklı okulda çalışmıştır.

Gülüstan AY

Toute Petite Section/Petite Section
Gülüstan, Fransa’da doğup büyümüştür. Mulhouse Üniversitesinde eğitimini İdari Ekonomi ve Sosyal bölümünde tamamlamıştır. Şu anda Fransızca eğitmeni olmak için eğitimini tamamlamak üzeredir. Küçük bir kız çocuğu annesidir. 2 yıldır La Petite Ecole’de çalışmaktadır.
Marie-Rose

Emel BAĞ

Très Petite Section
Emel, Fransa’da Orleans yakınlarında doğdu ve büyüdü. Orada yüksek öğrenimini muhasebe üzerine tamamladı. 7 yıl önce İstanbul’a ailesi ile birlikte yerleşti. La Petite Ecole açıldığı günden itibaren bizimle birlikte çalışmaktadır. Şu anda küçük çocuklar üzerine (CNED) eğitimini tamamlamaktadır. İki çocuk annesidir.

TÜRK ÖĞRETMENLER

Marie-Rose

Gizem ŞAHİN

Sevilay GÜLENTÜRK

Nazlı TEKİR

Marie-Rose

Dilek ÇETİNKAYA ER